Reseliva Booking Engine

aktiviteler

Motelimizde geçireceğiniz tatiliniz boyunca, Çıralının masmavi denizine girip güneşlemenin yanında birçok alternatif aktiviteler de var. Yürüyüş mesafesindeki Olympos Antik kenti ve günbatımından sonra ziyaret edilen Chimaera (Yanartaş) mutlaka görülmeli. Antik Likya yollarında kısa veya uzun yürüyüşler yapmak, bisiklete binmek, çok ilginç eğlenceli ve öğretici olabilir. Teleferik ile çıkılan 2365m yüksekliğindeki Tahtalı dağından kuş bakışı Antalya’yı izleyebilirsiniz.


Günübirlik tekne turlarına katılarak, civarda bulunan el değmemiş koylarda yüzer, isterseniz balık tutarsınız. Phaselis Antik kenti ve Üç Adalar günübirlik gezinti için çok güzel bir rotadır. Dalış merakı olanlar için, dalış turları var.

Aracınızla veya Çıralıda kiralayacağınız araçla Çevrede bulunan Antik kentler: Phaselis, Arycanda, Myra, St.Nicholas kilisesi, Kekova, Patara gibi tarihi yerleri keşfe çıkabilirsiniz. Kemer, Kumluca gibi yakın İlçelerde, haftanın belli günlerinde kurulan mistik sokak pazarlarını gezmek, alışveriş yapmak ilginizi çekebilir.

Çıralı Mah. 07980
KEMER / ANTALYA / TÜRKİYE
GSM & Whatsapp +90 542 565 91 50
Tel +90 242 825 73 28
ciraliorange@gmail.com

Tüm hakları Çıralı Orange Motel'e aittir © 2006-2015
Tasarım Ajansweb

Cirali Gizli Cennet